Naše Služby

Ako fungujeme?

1.Fáza
Poradenstvo, Rozpočet, Prezentácia, Podpis zmluvy, Storyboard.
2.Fáza
Príprava produkcie, Režisérske obhliadky, Technické obhliadky, Organizácia štábu a techniky, Prípravné kreatívno-technické práce, Výroba, Material.
3.Fáza
Strih, Nahrávanie komentáru, Zvuková postprodukcia, Hudobná kompozícia, 2D a 3D animácia, Farebné korekcie, Online retuš, Finálny produkt.
Predošlé
Ďalšie
Keď je práca vášňou

Produkcia

V rámci organizácie projektu vo fáze vývoja cez výrobu až po finálny výsledok robíme najlepšie ako vieme, aby sme zabezpečili kapacity, dbali na efektivitu, vyriešili problémy a postarali sa o plynulý chod prípravy, produkcie a postprodukcie,
paralelne v komunikácií s klientom 

kvalitný materiál vyžaduje detailné spracovanie

Postprodukcia

V rámci postprodukcie spolupracujeme s profesionálmi s dlhoročnými skúsenými, výkonnou technikou a proklientským prístupom.

Strih, animácia 3D a 2D, kompozícia, retuš, farebné korekcie, hudobná kompozícia, zvukový mix sú základom pre vynikajúci výsledok. Pracujeme v programoch Flame, 3Ds Max, DaVinci, After Effects, Avid MediaComposser, Premiere.

Naša pridaná hodnota

kamerový žeriav pre nakrúcanie v pohybe jediný svojho druhu na slovensku .

Váš obrazový vizuál naberie novú perspektívu.

Vďaka technológii Motocrane a tímu MotionHunter vznikajú jedinečné zábery pre váš projekt, ktorý diváka vtiahne maximálne do deja. V zahraničí je tento pojem známy a využívaný vo vysokej miere na väčšine projektov.

 

Službu MotionHunter ponúkame s posádkou, technikou a poistením.

S nami máte všetko pod jednou strechou

Fotografia

Krásne fotografie z nakrúcania, alebo umelecké, produktové fotografie podľa požiadaviek vám vytvoríme vždy s radosťou. Či už v interiéri, alebo exteriéri sme pripravení na všetko. Hľadali sme dlho, ale konečne sme našli toho pravého pána Fotografa a radi sa o ňeho podelíme.

jedli sme už kade tade, ale našli sme to svoje

Práca ide lepšie so zdravím jedlom.

Už neraz odznelo, že máme najlepšie jedlo na sete. Holdujeme vegánskym jedlám bez laktózy. Vždy čerstvé raňajky, snack bufet, obed s polievkou a hlavný chod. Pitný režim zabezpečujeme cez partnera Royal Water.

Dôležitá súčasť výrobných dní

Logistika, doprava.

Dlhoročné skúsenosti s produkciou nám ukázali aké je dôležité minimalizovať počet áut a odbúrať starosť s parkovaním v často komplikovaných podmienkach napríklad v historickej časti mesta a tým umožnit komfortné parkovanie pre klienta.

Záleží nám na ochrane zdravia

UV-C Dezinfekcia

v rámci výroby dbáme na dodržiavanie maximálneho hygienického štandardu. Vďaka UV-C sterilizátorom vzduchu a povrchov chránime našich kolegov, klientov a umelcov na 99 percent. Vďaka tichému chodu zariadení je prevádzka možná aj počas zvukového záznamu.