o Nás

O fullframe s.r.o.

Zabezpečujeme profesionálny produkčný servis.

Krátky príbeh

Spoločnosť Fullframe s.r.o. založil producent Slavomír Kralovič v roku 2014, portfólio do významnej miery tvoria online spoty, sponzorské odkazy, televízne relácie na kľúč, mini dokumentárne filmy a TVC spoty. Spoločnosť Fullframe s.r.o. prešla v rokoch 2015-2020 odpodstatnenými personálnymi a ideovými zmenami a v súčasnoti pôsobí, ako silný partner v realizácií audiovizuálnych projektov na objednávku s kompletným produkčným a postprodukčným reťazcom.

Showreel 2022

Showreel 2015

Vlastná tvorba

Hudba Made in Slovakia

O projekte

Hudba made in Slovakia – Fullframe s.r.o. prinieslo sériu mini dokumentárnych epizód v rámci štyroch ročníkov  2016-2019 dodávaných na kľúč pre verejnoprávnu televíziu RTVS. Vďaka spolupráci s televíziou sme mali možnosť pracovať s kvalitným výberom účinkujúcich a obchodnými partnermi, čo prispelo k zdvihnutiu kvality obsahu aj vizuálu z roka na rok.

Priestor na odprezentovanie sme dávali kapelám mimo ťažkej komercie v rámci slovenskej hudobnej scény naprieč všetkými možnými žánrami.


Celkovo sme vyprodukovali 48 epizód a odprezentovali 96 slovenských hudobných kapiel/jednotlivcov. Vyše 1000 vysielacích minút. Moderátor Tomáš Hafner, ako aj celý tím zažili krásne chvíľe po hudobných podujatiach a skúšobniach v rámci cestovania po Slovensku.


Ďakujeme všetkým.

Vlastná tvorba

Libertas film

O projekte

Celovečerný dokumentárny film Libertas je sondou do sveta kryptotechnológií na Slovensku a v Čechách. Pomocou príbehov inovátorov, experimentátorov, úspešných podnikateľov, vzdelancov, a výpovedí skeptikov, pred-staviteľov štátnych a finančných inštitúcií, ekonómov či vedcov, sa snaží objasniť tému kryptomien, blockchainu, finančného systému a digitálnej slobody bežným ľuďom. Hľadá odpovede na otázky ako tieto technológie fungujú, aké výhody prinášajú, aké môže mať ich plošné rozšírenie dopad pre spoločnosť a jednotlivcov, a prečo je dôležité sa o ne zaujímať. Sociálna nespravodlivosť a nekompetentnosť našich štátnych zástupcov už dlho polarizuje našu spoločnosť. Niektorí ľudia sa rozhodli minimalizovať negatívny dopad štátu a finančných inštitúcií na svoj život pomocou kryptotechnológií. Ďalší formujú úspešné firmy, a posúvajú vývoj dopredu. Mnohí sa však týmto technológiám bránia. Nech je pohľad na ne akýkoľvek, jedno je isté: v najbližších dekádach sa ukáže ich skutočný potenciál.